Klasa-Xll-13
 

Free pollsEU Casino
Mirlinda
5/13/2011 05:17:09 am

Shum klas e bukur koplimente :P

Reply
gentijan selimi
5/13/2011 09:26:33 am

A maturant o maturant bravo shum bukur xll-13 nice ............

Reply
5/13/2011 10:20:14 am

shum fort t paska dal urime

Reply
Admin ; QeNdRiM
5/13/2011 10:56:05 am

Flm shum xoni :-D dhe te gjithve

Reply
admin:HAXHA
5/13/2011 03:59:31 pm

Reply
aarbnora
5/13/2011 07:41:40 pm

shum shum bukur e keni booo

Reply
Admin Qendrimi-haxha
5/13/2011 07:54:28 pm

flm shum arbnora

Reply
samira
5/13/2011 08:17:09 pm

sa mire e keni bo veq ide jeni

Reply
argjend
5/13/2011 08:24:30 pm

Shumm KL e Fortt A BRAvoo Per Web Shum FOrt e keni bO

Reply
Admin Qendrimi-haxha
5/13/2011 08:37:03 pm

Flm shum te gjithve ..........(L)

Reply
bakss
5/13/2011 08:45:27 pm

ej dosta shum tqart ju kom veq next

Reply
mergime mustaf (gymyshi)
5/13/2011 08:46:55 pm

her jena kon mir,her jena kon keq,her jena gzu,her jena idhnu,her kena kajt,her kena kesh,her jena nda,her jena pajtu,po kurr skena mu nda gjith kena bu bashku...XII-13 gjith ko me met n'<3 tem,edhe mos harroni se ju du teperrrrrr krejtve :D:D:D:D

Reply
Admin Qendrimi-haxha
5/13/2011 08:47:58 pm

flm shum bashkmim dhe e dashura jon gime <3

Reply
besa
5/13/2011 09:10:33 pm

juuuuuuuu duaaa shum 12\13 edhe gjith kome ju mbajt zemer <3<3<3<3

Reply
fetah
5/13/2011 09:17:27 pm

u kon kl e mir ,shum her jon kon P**** e gjajn krejt veten n ket fjal e din ata ,po apet n fund t fundit i kom dasht krejt me <3 e kerkon per interese si shum shum qe e kan bo n kl ,njo e di qe skom mi ju harru kurr edhe ju du shum

Reply
Dafinë Halimi ( Fiinna)
5/13/2011 09:27:12 pm

Shummm kujtimee doo t`na ruann Zemeraa ... kurse Ditarii ii shkolles doo t`na ruann EMRAtt ....
I lovee Xll-13 .... 4ever ...
doo të më mungoniii shummmmmmmmmmm

Reply
Admin Qendrimi-haxha
5/13/2011 09:34:05 pm

Flmshum te gjithve like daffy coment

Reply
Mentor Vallqi
5/13/2011 11:20:07 pm

Ngomni knej mir qka po ju thomm ma klas palidhje kurr ske pa as ski me nii,ahahaha qka me fol bree do tmemungoni tjeter ju dua apet edhe pse nuk jena nklas ma nbanken e fundit edhe per fund ju uroj krejt tmirat njet edhe jav ha zemratt ju doon TOLI-DILI-XENI veq une mas shumtii bye bye 12/13 :S:S...

Reply
qamile
5/15/2011 03:12:37 am

shum mire jeni dal urime shum urime

Reply
Ermira
5/15/2011 05:53:46 am

Shum bukur hallall qata qi e kan ba kit faqe nice komplimente

Reply
Afrim Fejzullahu
5/15/2011 05:59:21 am

SHum kl e mir bravo shum mir e kini ba bajram dhe qendrim

Reply
laureta shkreli
5/19/2011 07:12:42 pm

Koplimete edhe pse nuk po ju njoh shum bukur e paskit ba .........???

Reply
admin haxha-qera
5/20/2011 05:01:16 am

flm laureta

Reply
5/23/2011 12:27:38 am

shum mir qendrim si qithhhh NR1

Reply
Admin Qendrimi-haxha
5/23/2011 12:40:08 am

flm shum rossiiiiiii

Reply
Admin Qendrimi-haxha
5/23/2011 10:48:16 am

flm shum tonnsi

ReplyLeave a Reply.