Klasa-Xll-13
 

Free pollsEU Casino
 


Comments

Mirlinda

Fri, 13 May 2011 12:17:09

Shum klas e bukur koplimente :P

 

gentijan selimi

Fri, 13 May 2011 16:26:33

A maturant o maturant bravo shum bukur xll-13 nice ............

 

Fri, 13 May 2011 17:20:14

shum fort t paska dal urime

 

Admin ; QeNdRiM

Fri, 13 May 2011 17:56:05

Flm shum xoni :-D dhe te gjithve

 

admin:HAXHA

Fri, 13 May 2011 22:59:31

 

aarbnora

Sat, 14 May 2011 02:41:40

shum shum bukur e keni booo

 

Admin Qendrimi-haxha

Sat, 14 May 2011 02:54:28

flm shum arbnora

 

samira

Sat, 14 May 2011 03:17:09

sa mire e keni bo veq ide jeni

 

argjend

Sat, 14 May 2011 03:24:30

Shumm KL e Fortt A BRAvoo Per Web Shum FOrt e keni bO

 

Admin Qendrimi-haxha

Sat, 14 May 2011 03:37:03

Flm shum te gjithve ..........(L)

 

bakss

Sat, 14 May 2011 03:45:27

ej dosta shum tqart ju kom veq next

 

mergime mustaf (gymyshi)

Sat, 14 May 2011 03:46:55

her jena kon mir,her jena kon keq,her jena gzu,her jena idhnu,her kena kajt,her kena kesh,her jena nda,her jena pajtu,po kurr skena mu nda gjith kena bu bashku...XII-13 gjith ko me met n'<3 tem,edhe mos harroni se ju du teperrrrrr krejtve :D:D:D:D

 

Admin Qendrimi-haxha

Sat, 14 May 2011 03:47:58

flm shum bashkmim dhe e dashura jon gime <3

 

besa

Sat, 14 May 2011 04:10:33

juuuuuuuu duaaa shum 12\13 edhe gjith kome ju mbajt zemer <3<3<3<3

 

fetah

Sat, 14 May 2011 04:17:27

u kon kl e mir ,shum her jon kon P**** e gjajn krejt veten n ket fjal e din ata ,po apet n fund t fundit i kom dasht krejt me <3 e kerkon per interese si shum shum qe e kan bo n kl ,njo e di qe skom mi ju harru kurr edhe ju du shum

 

Dafinë Halimi ( Fiinna)

Sat, 14 May 2011 04:27:12

Shummm kujtimee doo t`na ruann Zemeraa ... kurse Ditarii ii shkolles doo t`na ruann EMRAtt ....
I lovee Xll-13 .... 4ever ...
doo të më mungoniii shummmmmmmmmmm

 

Admin Qendrimi-haxha

Sat, 14 May 2011 04:34:05

Flmshum te gjithve like daffy coment

 

Mentor Vallqi

Sat, 14 May 2011 06:20:07

Ngomni knej mir qka po ju thomm ma klas palidhje kurr ske pa as ski me nii,ahahaha qka me fol bree do tmemungoni tjeter ju dua apet edhe pse nuk jena nklas ma nbanken e fundit edhe per fund ju uroj krejt tmirat njet edhe jav ha zemratt ju doon TOLI-DILI-XENI veq une mas shumtii bye bye 12/13 :S:S...

 

qamile

Sun, 15 May 2011 10:12:37

shum mire jeni dal urime shum urime

 

Ermira

Sun, 15 May 2011 12:53:46

Shum bukur hallall qata qi e kan ba kit faqe nice komplimente

 

Afrim Fejzullahu

Sun, 15 May 2011 12:59:21

SHum kl e mir bravo shum mir e kini ba bajram dhe qendrim

 

laureta shkreli

Fri, 20 May 2011 02:12:42

Koplimete edhe pse nuk po ju njoh shum bukur e paskit ba .........???

 

admin haxha-qera

Fri, 20 May 2011 12:01:16

flm laureta

 

Mon, 23 May 2011 07:27:38

shum mir qendrim si qithhhh NR1

 

Admin Qendrimi-haxha

Mon, 23 May 2011 07:40:08

flm shum rossiiiiiii

 

Admin Qendrimi-haxha

Mon, 23 May 2011 17:48:16

flm shum tonnsi

 Leave a Reply

  Nx. e kl

  Mb.Matures

  Chat xll-13

  Picture

  Klasa Xll Trembedhjet

   qee 3 vite duke u gezuar
  qee 3 vite duke u par ,
  por erdhi dita e veshtir,
  ne per tu nda..... :S :S :S
  Klasa Xll Trembedhjet
  Shoqeria është pjesa qe pa ate nuk jetohet, është një gje qe nuk shijohet, është një gje qe kur nuk bleheet ,është një gjee qe shum duhet vlersoohet, dhe duhet shum shum shum te respektohet . . .
  Klasa Xll TrembedhjetShoqeria e shkolles,
  si lulja ne agim
  Qe iken ne vere

  duke lene nje kujtim
  Kujtime te bukura,

  Kujtime rinore
  Sa shpejt kaluan

  keto vite shkollore
  Kaluam shume kujtime

  te qeshura dhe gezime,
  Qe do te mbeten gjithmone ne zemrat tonna ...

  Klasa Xll Trembedhjet

  Maturant o maturant sante kem me u pershendet vetem kanga edhe loti si kujtim kan me na mbett . . .
  Klasa Xll Trembedhjet
  Shumë gëzime,
  ngacmime e ledhatime…
  Do i kujtoj
  në maturën time…

  Nata e fundit

  është kjo,
  do dëfrehem shumë
  pse jo.

  Do i kujtojmë

  me kënaqësi,
  ditët që i kaluam
  si klasë në tërësi…

  Mos të hamendemi

  për asnjë çastë,
  si shoqëri
  mund të vëmë edhe bast…

  Për çfarë do

  që të jetë…
  Mjafton t’kemi
  rivalitet.

  Vitet kaluan
  me shpejtësi maksimale!!!!
  Edhe kjo natë do na ikën
  si në ëndërr fare!!!!

  Kështu kanë thënë
  t’gjithë ata si ne…
  Emocionet po i përjetojmë,
  edhe gjatë pregaditjeve
  që po bëjmë…

  Do të dukemi si Yje…

  Në natën magjike…
  Matura më e bukur
  do jetë ndër vite.

  Aktive, s'do mund t'jem... edhe ëndërrës më të bukur, fundi i vjen...      
  by :qer@ HAXHA

  Klasa Xll Trembedhjet
  O vllezer shqiptare Urime Pavarsia, tash s'jeni ne gjimnaz por jeni te shpija.